אודות כמי תכשיטי מעצבים

כמי תכשיטי מעצבים הינו אתר הבית של מעצבת התכשיטים כמי פרנקו. האתר משקף את המקום הפנימי ממנו החלה את דרכה בעולם הצורפות לפני למעלה מ- 18 שנה, כחלק מתהליך של התפתחות אישית אשר באה לידי ביטוי בעיצוב הייחודי של התכשיטים אותם היא מייצרת. האתר הוא כעין בבואה של חנות התכשיטים בראשון לציון, חנות קטנה ומדהימה המשלבת אמנות, יצירתיות, יופי וקסם במקום אחד ואשר הוקמה מתוך שיתוף פעולה פורה בינה לבין אחותה שרה – בהמון כשרון ואהבה לתחום התכשיטנות. כמי החלה את דרכה בעיצוב תכשיטים כשלמדה צורפות בגיל צעיר אצל אחת המורות הטובות ביותר בארץ בתחום זה, הגברת אסנת לוי. נקודת ההשראה שלה צמחה, כבר אז, מתוך עיקרון הפשטות והחיבור לטבע ולכל מה שסובב אותנו, כל זאת מבלי להחסיר אלמנטים כמו יוקרה ושיק מה שמעניק לעיצובים שלה 'טביעת אצבע' אקסקלוסיבית ומקורית. 

התכשיטים של כמי תכשיטי מעצבים נמכרים בארץ ובחו"ל וכל תכשיט הינו פריט יחיד מסוגו. בחנות בראשון לציון קיימת האפשרות להזמין תכשיטים בעיצוב אישי תוך קבלת עיצות לשילובים ועיצובים מאת הידע הנרחב והכישרון הבלתי נדלה של כמי. התכשיטים  מיוצרים בעבודת יד והינם תוצרת הארץ לעילא. הקולקציה בכמי תכשיטי מעצבים מתחדשת אחת לששה חודשים. להוציא את הטבעות המסתובבות החרוטות עם שמות הקודש, מרבית התכשיטים בחנות הינם פרי יצירתה של כמי, אך יחד עם זאת כמי תכשיטי מעצבים בהחלט רואים באור חיובי נתינת במה למעצבים חדשים והעשרת הקולקציה הקיימת במגוון סגנונות וחידושים. התכשיטים משולבים בצירוף מרהיב של חומרים כגון: כסף וזהב, אבני חן טבעיות, עור וזהב ועוד. בחנות קיים  מבחר של תכשיטי גולדפילד K14, מה שאומר שהחומר החיצוני הינו זהב טהור השומר על  מראו לאורך 30 שנים ויותר ואינו משחיר ומכיוון שמדובר בציפוי זהב אמיתי הממולא מבפנים במתכות איכותיות, התוצאה הינה תכשיט זהב ברמת גימור גבוהה ובמחירי עלות נמוכים, מה שמעניק את היכולת לענוד תכשיטי זהב טהור מבלי לשלם על כך ביוקר. 

. שירות נוסף אותו מעניקות כמי ושרה הינו שחזור תכשיטים אשר נשברו, נשחקו או סתם איבדו את הברק והחן שלהם... במצב שכזה שבו ללקוחה פשוט נמאס מהישן אבל הסנטימנטים לתכשיט אינם מניחים לה להיפטר ממנו, קיימת אפשרות נוספת לשדרג את התכשיט ולהפוך אותו מפריט עתיק ומשעמם - לתכשיט מעוצב ועדכני. נוסף על קולקציית התכשיטים המרהיבה והנדירה אותה ניתן לרכוש בכמי תכשיטי מעצבים וכחלק מהחיבור של כמי ושרה להווי היהודי המסורתי, קיימת גם קולקציית יודאיקה מלאת הוד המיוצרת משילובים של אבני חן וקריסטלים לצד לוחות מכסף טהור המלווים בפסוקים מהמקורות ומחברים בין עיצוב הפנים של הבית לבין פנימיות הנשמה. כמי תכשיטי מעצבים מתחייבים על מקוריות, על חיוך ועל שירות עד ללב הלקוח. רכישה מהנה!
 

x

#{title}

#{text}

#{price}